Home / Telefonda Sex Hattı

Telefonda Sex Hattı

Maslow piramidini en alt basamağını fizyolojik ihtiyaçlar oluşturur. En üst basamakta yer alan kendini gerçekleştirmeye kadar olan yolda kişi, barınma, sevgi, saygı ve ait olma basamaklarını aşmak zorundadır. Ancak herhangi bir noktada eksik kalındığında kişi asla bir üst seviyeye çıkamaz. İş böyle olunca en temelinde yer alan fizyolojik ihtiyaçların tatmini çok daha önemli hale gelecektir. Bu basamak yeterince tatmin edilmediğinde kişi ne kadar arkadaş çevresine, işe, paraya sahip olursa olsun asla tamamlanmayacaktır. Fizyolojik ihtiyaçlar sadece yemek ve içmek gibi temel gereksinimler ile sınırlı değildir. Çünkü fizyolojik ihtiyaçların içinde aynı zamanda cinsellik ihtiyacı da bulunmaktadır.

Cinsel kimliği gelişmiş her bireyin bu ihtiyacını sağlıklı yollardan karşılaması gerekmektedir. Aşk ve sevgi gibi kutsallaştırılan kavramların altında da aslında bu ihtiyaca yönelik beklentiler yatmaktadır. Ancak günümüzde bazen bunun için yeterli zaman ve uygun kişi bulabilmek her zaman mümkün olmamaktadır. Birbirlerini bulan kişiler bile aralarında mesafeler girdiği zaman rutin olarak iletişim kurmak zorundadır. Bir çeşit fantezi olarak düşünülen iletişim kanalları aracılığı ile seks bu konudaki taleplerin bir iş kolu olarak doğmasına da vesile olmuştur. Bu sebep ile cinsel olgunluğa erişmiş ancak bunu fiziksel eyleme dökme konusunda engelleri olan ya da farklı hazları deneyimlemek isteyen bireyler online seks hizmeti veren şirketler aracılığı ile güvenli alanlarından ayrılmadan bunu gerçeğe dönüştürebilirler.

telefonda sex
telefonda sex

Gizlilik garantili telefonda sex

Online seks hatları ile belirli bir ücret karşılığında tamamen gizli olarak bu konuda deneyimli kişiler ile sohbet gerçekleştirebilirsiniz. Hemen hemen herkesin dış dünyadan gizlediği kendine özgü ve kendine sakladığı sırları bulunmaktadır. Kişinin bu yanını tamamen yabancı ve hiç karşılaşmadığı biri ile paylaşması aslında gerçek dünyadaki hayatına da olumlu olarak etki edecektir. Gizli fantezilerin, hayallerin ve rol yapmak zorunda kalmadan isteklerin paylaşıldığı bu ortamlarda kişi konumu, yaşı ve statüsü oranında üstünde taşıdığı yükleri kısa süreli de olsa atarak hem bedensel hem de ruhsal bir rahatlama gerçekleştirecektir. 18+ olarak hizmet veren bu siteler aracılığı ile aslında cinsellik ile ilgili yeni deneyimleri öğrenme şansı da bulabilirsiniz. Ayrıca utangaç ve dışarıya kapalı kişiler de telefonda sex hatları sayesinde kendini tanıma ve gerçek bir ilişki kurma konusunda bir adım atabilirler.

En Önemli dürtü cinselliktir

İnsanoğlunu bir eyleme yönelten en önemli dürtü kuşkusuz cinsel dürtülerdir. Beyindeki kontrol mekanizmasını devre dışı bırakacak kadar güçlü olan bu dürtü bazen sakıncalı sonuçlar doğurabilir. Doğru düşünme kapasitesini azaltabilecek kadar güçlü olan cinsel dürtüler telefonla yapılan seks sohbetleri ile baskılanıp tatmin edilebileceği için sağlıklı bir şekilde kanalize edilebilirler. Telefonda sex hizmeti veren bazı sitelerde online görüşme fırsatının da yer aldığı canlı sohbet hatlarının görüşme süresine göre ücretleri ve ödeme şekilleri de farklıdır. Ayrıca abonelik sistemi ile çalışan bazı sitelere nazaran bazı şirketler abonelik bilgileri almadan tamamen görüşülen kadar ödeme seçeneği sunarak gizlilik konusunda duyarlı müşterilerine büyük kolaylık sağlıyorlar.

Tek başına kurulan hayalleri bu hayallerden anlayan deneyimli kişiler ile paylaşmak, ateşli ve tutkulu kelimeler ile süslenmiş sohbetler ile unutulmaz zamanlar geçirmek için telefon sahibi olmanız yeterli. Teknolojinin en büyük nimeti telefonlar ve internet aracılığı ile özel bilgilerini vermek zorunda kalmadan tamamen anonim bir şekilde beklentilerinizin şekillendirdiği unutulmaz sohbetler için ayıracağınız zaman kendinize yapacağınız en özel yatırım olacaktır. Uzmanlar tarafından da kabul edildiği gibi cinsel ihtiyaçların tatmini özel ve sosyal ilişkilerin sağlıklı bir şekilde sürdürülmesi için oldukça önemlidir. Aksi takdirde gerek fiziksel gerek ruhsal sağlık sorunları yaşanması kaçınılmaz hale gelecektir. Bu sebeple kişi ihtiyacını hayal gücünün desteğini de alarak zararsız ve tamamen kendi beklentileri doğrultusunda gerçekleştirmek istediğinde yine teknolojini nimetlerine başvuracaktır.

sex hatları
sex hatları

Sıcacık sohbetler ve sınırsız zevk

Telefonun ucunda sıcak sesli çalışanlar ile sadece seks sohbetleri değil paylaşmak istediğiniz her şeyi rahatlıkla konuşabilirsiniz. Bedensel ve ruhsal terapi niteliğindeki bu sohbetler rahatlatma amacıyla birlikte öğrenme amacına da hizmet edecektir. Sayfalarca okunan kişisel gelişim bilgilerinden ve yarısı yutularak anlatılmış dost sohbetlerindeki açıklamalardan elde edilemeyecek kadar yararlı ve tamamen özgürce yapılacak bir telefon görüşmesi her açıdan rahatlamanın en kolay ve en basit yoludur. Gerçek ilişkilerde umduğunu bulamayan, beklentilerini açıkça ortaya dökemeyen ve hayal kırıklığı ile geçici süre uzak duranlar için yenilenme anlamına da gelebilecek olan telefonda sex hatları yanlış bildiğiniz pek çok doğruyu öğrenme şansı verme konusunda da iddialı.

Sakin, samimi ve yumuşak romantizmi tercih edenlerin yanında çılgın ve şehvetli fantezilerine karşılık bekleyenlerin de istediklerini bulabilecekleri bu sohbet hatları sadece erkekler için değil kadınlar için de bir devrim niteliğinde. Yanlış öğretiler, ön yargılar ve yasaklar ile baskılanmış cinsel kimliğini bulmak isteyen bireyin en doğru adresi olan sohbet odaları sayesinde kalabalıklar içinde yalnız olduğunu sananlar yargılanmadan anlaşılmanın da keyfini çıkarıyor Aşırı yoğun iş hayatı, hayatın getirdiği sayısız yükler ve stres dolu bir koşuşturma içerisinde kendinize zaman ayırmanız gerektiğini düşünmüyor musunuz? Bunun için yapmanız gereken tek şey telefonu elinize almak. İstediğiniz bilgileri paylaşabileceğiz, kendinize saklamak istediklerinizi kimse ile paylaşmak zorunda kalmadığınız kontrolün tamamen sizde olduğu bir sohbet sayesinde yepyeni bir güne uyanacaksınız.

telde sex
telde sex

Günümüzün belki de en büyük lüksü anlaşılmanın hazzı telefondaki sıcacık seslerin tınıları arasında gizlidir. Dünyanın her köşesinde en popüler uygulamaların başında gelen online seks sohbetlerinin konusu sadece seks ile sınırlı değil elbette. Dertleşmek, yaşadıklarını paylaşmak isteyenler için de bir nevi dost kapısı olarak görülüyor. Bu sebep ile erkeklerin bu hatlara ilgisi kadınlara nazaran çok daha fazla. Arama sebebi ne olursa olsun telefonu kapatan kişinin beklentilerinin karşılığı fazlası ile almış olacağını rahatlıkla söyleyebiliriz. Çünkü her ne kadar bazı kesimlerce negatif algılara yol açsa da bu hatlarda çalışanlar profesyonelliklerinden ödün vermeden çalıştıkları için kriz yönetimi konusunda da beceri sahibidirler. Telefon üzerinden sadece sesini duyurarak büyük bir destek sağlayabilmek için çalışanın ses tonunun, kelime seçimi ile telaffuzunun da iyi olması gerekir. Bu sebeple bu hatlarda çalışanlar gerekli kriterlere uygun olarak seçilirler.

Ayrıca insan psikolojisinden anlamaları da beklenir. Canlı sohbet hatları haftanın her günü ve günün her saati aktif olarak hizmet vermektedir. Aynı zamanda bazı sohbet odaları üyelerine hediye dakikalar vererek hazlarını kesintisiz devam etmelerini sağlayarak büyük talep görürler. Bastırılmış kimliği yüzünden kendini tanımasına bile izin verilmeyen kadınlar için de büyük bir kolaylık sağlayan ve kurtarıcı görevi gören sohbet odalarının yetişkin olmak kaydı ile her yaş grubunda ve her iş ortamından olmak üzere renkli bir müşteri kitlesi bulunmaktadır. Bu yüzden telefonla sohbet imkanı sağlayan internet siteleri ve telefon hatlarının insanın en temel ihtiyaçlarını yerine getiren önemli bir görevi yerine getirdiğini söyleyebiliriz. Sosyal hayatın gerektirdiği kadın erkek ilişkilerine farklı bir boyut getiren telefon ile sohbet hatları ile siz de rutin giden hayatınıza muhteşem renkler katabilir ve unutulmaz dakikalar geçirebilirsiniz.