Home / Sex Hatları

Sex Hatları

Erkeklerin gözleriyle sevdikleri söylenir. Bundan çıkarılan sonuç bir kadını sadece gördüklerinde heyecanlanabilecekleri midir? Aslında bu hiç doğru değildir. Aksi takdirde telefonda seks ya da seks hatları adı verilen hizmetler bu kadar popüler olmazdı. Bu popülerlik, insanoğlunun erkek yarısının vücuda dokunabilme alanı dışında olduğunda bile kadın muhatabının sadece sesini duyarak güçlü bir şekilde heyecanlanabileceği anlamına gelir. Öyle ki, bu durumun aksini iddia eden kişi kurnaz bir şekilde hile yapıyordur denebilir.

Telefonda seks her iki tarafın da işin aslını bildiği ve hatta bunun bir “iş” olduğunu bildiği bir eylemdir. Ancak insanların zihinsel yolculuk olarak da adlandırabileceğimiz bir şekilde fantezilerine kapılabilmesi bu eylemi doğurmuştur. Ayrıca bu sadece bekar insanların değil evli çiftlerin de başvurduğu bir fantezi haline gelmiştir.

ERKEKLE KONUŞMANIN KURALLARI VAR MIDIR?

Her erkek farklıdır. Bazıları mütevazı ve sessiz kızlardan hoşlanır, diğerleri enerjik ve konuşkanlardan. Bazıları neşeli, diğerleri düşünceli vb. kızlardan. Erkekler bir ev aleti değildir, kullanım talimatları kendilerine ekli değildir, bir erkeği talimatlar olmadan ve doğrudan operasyon (konuşma) sırasında ele alarak anlamak gerekir. Ancak bunu maalesef herkes ve her zaman yapamaz. Erkeklerle konuşmanın test edilmiş belki belli başlı kuralları vardır ancak bu konuda bir Türkçe dil bilim kitabında olduğu gibi kural başına 25 adet istisna bulunur. Bu nedenle sex hattı ile erkeğe yaklaşım konusunda temel incelikleri, bilgileri ve kuralları öğrenirken yaratıcılığı ve doğaçlamayı unutmamak gerekir.

sex hatları
sex hatları

İLTİFAT DEĞİL İLGİ

İlgiden kasıt iş yerinde tam olarak ne yaptığı, son tatilini nerede geçirdiği ve hatırladıkları, çocuklukta hayal ettikleri, aileden kime benzediğini ile ilgili konular ve sorulardır. Politika, spor, arabalar gibi konularda ne düşündüğünü sormamak daha uygundur. Sorularınız aptal olabilir, ama özellikle onunla ilgili çok kişisel olmalıdır. Erkekler kendileri hakkında konuşmayı severler, ancak nadiren dinlemeye istekli birini bulmayı başarırlar, özel sorularla hoş bir sex hattı istisnası haline gelebilirsiniz. Tek yapmanız gereken biraz sosyal, biraz psikolojik, biraz da hayal gücü yeteneklerinizi kullanmak.

Sadece sizi duyan, ancak görmeyen bir adamın heyecanı nasıl elde edilir? Aynı mekandayken her şey kolaydır: Okşayabilir, öpebilir, erotik bir masaj yapabilirsiniz. Ancak telefonla sohbet ederken yani kadına sarılma imkanı bile yokken, bir erkeğin kafasını kaybetmesini sağlayacak kelimeler bulmanız gerekir. Bu kelimeler karşınızdaki adamı konuşmanın gidişatından tanıyarak seçebilirsiniz. Burada biraz gözleme ihtiyaç duyulabilir. Ancak sadece ayrıntılara ve kurallara bağlı kalmayın, sürece de odaklanmayı unutmayın. Aksi takdirde bir psikolog ya da deney yapan insan durumuna düşebilirsiniz.

SESİN ÖNEMİ

İstediğiniz efekti vermek için konuşmayı nasıl başlatabilirsiniz? Her şeyden önce, ses tınısını ayarlayarak. İstenilen tını olmadan, bir kişi istediği kadar “Seni okşamak istiyorum” diyebilir, ancak hiçbir şey elde edemeyecektir. Fakat ses seksi olursa, bir adam masum bir “Nasıl olduğunu bilmek istiyorum?” cümlesiyle bile heyecanlanabilir. Kısacası, sex hatları için yavaş nefes alan, alçak, hafif baygın bir tınıya ihtiyaç vardır. Aynı zamanda kısık ses ile konuşma arzu edilir. Çünkü keskin ve tiz bir ses erkeklerin cinsel içgüdülerini bastırıcı ve uzaklaştırıcı bir etkiye sahiptir. Keskin ve tiz bir sesiniz varsa bunu en azından biraz değiştirmeye çalışın. Sesin tınısı üzerinde çalışmak için birçok yöntem var. Dilerseniz kendinize en uygun olanı seçebilirsiniz. Tembel olmaya gerek yok. Harcanan çaba kesinlikle karşılığını verecektir. Kısaca sadece karşınızdaki insanın isteklerine ya da sadece sese odaklanmamalısınız. Hepsini harmanlayarak sex hatları için ortaya gerçek bir seks sahnesi koyabilirsiniz. Bunu yaparken belli bir senaryo doğaçlama oynanabilir ya da filmlerdeki seks sahnelerinden esinlenilebilir.

sex hattı
sex hattı

Genel olarak, sex hatları telefonunda seksi bir ses ile her konuda konuşulabilir. En banal kelimeler bile doğru bir tonda söylenirse, erotik bir ton alır ve bir erkeğin hem hayal gücünü hem de kanını heyecanlandırabilir. Bununla birlikte, bazı erkekler bir kadından sadece çok saçma ifadeler duyduktan sonra açılır. Evet, bayanlar genel olarak özellikle bu ifadelerle oynamalıdır. Gerçek sosyal alanlardaki ilişkilerde olduğu gibi bir insanların asıl yakın ve samimi olduğunu an, birbirlerinden utanmadan saçma şeyler söyleyebildikleri ve aptalca şeyler yapabildikleri andır. Bazı erkeklerin tam anlamıyla kapılabilmek ve utanmadan devam edebilmek için ihtiyaç duydukları şey budur.

Terbiyeden kurtulma özgürlüğü, erkeklerin heyecanlanmalarını ve açık bir şekilde gizli arzularını ifade etmelerini sağlar. Eğer durum böyleyse, o zaman kendinizi kısıtlamamalısınız. Telefona herhangi bir şey söyleyebilirsiniz – sonuçta ahize utançtan kızarmayacaktır. Bedenin her bölümünü ve her hareketi kendi adıyla söylenerek hayali gecenin ayrıntıları açıklanmalıdır. Müstehcen ifadelere izin veriliyor mu ve hatta bir erkek tarafından memnuniyetle karşılanıyor mu? O zaman müstehcen konuşulur. Ayrıca inlemeler ve iç çekişler de unutulmamalıdır. Sonuçta kadın da heyecanlıysa bunları unutmayacaktır. Her şey mümkün olduğunca gerçeğe yakın olmalıdır.

Telefondaki adamın baştan çıkmasının temellerinden biri kıza dokunma olanağından mahrum olmasıdır. Bu nedenle, sex hattı sohbetinde romantik bir yaklaşım uygun değildir. Belki karşınızda şiirler okunduğunda heyecanlanan bir adam vardır. Böyle bir estetik sevdalısına rastlarsak, ona seksi bir sesle şiirsel mısralar söylenir. Bununla birlikte, bu tür durumlar oldukça nadirdir. Çok müstehcen ve açık ifadelerden sakınan utangaç adamlar vardır ve sayıları da fazladır. Bu mütevazı insanlara dikkat edilmelidir. Aksi takdirde, sadece seks için değil, genel olarak konuşmalar için bile her türlü avı caydırabilirsiniz. Bu tür tiplere, külotların eksikliği veya dokunuşun sizi bulutlara uçurduğu ima edilebilir. Bu tarz ifadelere şunlar örnek verilebilir “oh, şimdi iç çamaşırım üzerimde değil, giymem gerekiyor”, “kalçalarımı çok güzel okşadın”, “boynumun altına kondurduğun tutkulu öpücüklerini çok beğendim” ve benzeri. İfadeler bu arada olduğu gibi göze çarpmadan telaffuz edilmelidir. “Banyodan yeni çıktım, bir bornoz bile atmadım ve hemen sen aradın! ”, “ Bugün masaj yaptım ve ellerinin ne kadar yumuşak olduğunu hatırladım ” vb. Erotik bir şey söylemek yeterlidir – mütevazı adam derhal hayal etmeye başlayacaktır. Erotik ilişki alanlarına bu kadar hassas olan erkekler genellikle en ufak bir hatırlatmaya bile tepki gösterir.

Gizli yerlerdeki benler, okşamanın ve öpücüklerin özelliği, cinsel ilişkinin ve atmosferin detayları, erkekte gerçekçilik duygusu yaratacaktır. Telefonda cinsel konuşma çok uzun sürmemelidir. Bu, adamı tüketir ve tutkusunu azaltabilir. Bu nedenle, zamanında durabilmek önemlidir. On saat boyunca seks maratonu düzenlemeye çalışmayın. Telefon seks teorik olarak cinsel ilişki kadar sürer. Sadece ön sevişme için daha fazla zaman harcamak zorunda kalacaksınız, sonuçta cinsel ilişki sırasında davranışla belli edilemeyen her şey anlatılarak aktarılacağından dolayı kendinizi zihinsel olarak sürece odaklamalısınız.

Bir yabancının ruhu – bilinmeyen bir karanlıktır gibidir ve telefonla seks, fantezilerin karanlık aleminde bir ışık ışını olabilir. Cinsel isteklerden mi yoksa her birimizin mükemmel dinleyiciyi bulmak umuduyla içeride tuttuğu duygulardan bahsettiğimiz önemli değil, çünkü seks operatörü olmak para getiren bir iştir ve bazıları için de psikolojik bir deneyimdir.