Home / Kız Numaraları / Seksi Dul Alev

Seksi Dul Alev


<?php the_title(); ?>
Adı
Alev
Yaşı
33
Yaşadığı İl
Erzurum
Mesleği
Ev Hanımı
Medeni Hali
Dul
Tıkla Ara
Alev ile Görüşmek için Tıkla!

İşlerinin yoğunluğu yüzünden her gün evlerinde karıları ile kavga eden ve sağlıksız bir cinsel hayatı olan milyonlarca erkek var. Ve ben onların bu durumuna çok fazla üzülüyorum. Benim gibi esmer, yoğun kıvırcık saçlara sahip bir kadın ile birlikte olmaları hepsinin hakkı ve hepsinin de bunu isteyeceğini çok iyi biliyorum. Bu nedenle de sohbet hattı sayesinde hepsine ulaşabiliyorum.

Her birinin derdini, sıkıntısını teker teker dinleyerek onları telde sex yaparak rahatlatıyorum. Bu sırada tabi ki kendim de rahatlayarak zevk alıyorum. Bu durum benim çok hoşuma gidiyor bu nedenle de tanımadığım insanların sadece seslerini duyarak telefonda sex yapmayı hayatımın bir parçası haline getirdim. Ve bunu yapmadığım geceler artık uyuyamıyorum. Sadece geceleri değil, günün her saati ve dakikasında yalnızca sex hattı ile meşgul olmak ve tanımadığım yabancı erkekler ile birlikte rahatlamak, boşalmak istiyorum. Bu benim hayatımın en önemli var oluş sebebim oldu.

Çok alımlı, güzel ve seksi bir dul olduğum için buna resmen artık daima ihtiyaç duyuyorum. Ela gözlerim güneşte resmen açık yeşil oluyor. Yaptığım işten gurur duyuyorum ve işimi çok seviyorum. Zaten severek yaptığım işimde de oldukça başarılıyım. Pek çok farklı erkekle aynı gün içerisinde konuşabiliyorum. Çünkü artık sadece bir tane bana yetmiyor. O derece sevişme tutkunu oldum. Ama ben bu halimi çok seviyorum yani sevişme arzusu içinde yanıyor olmam bana şevk veriyor.

Ailemle birlikte yaşıyorum ve onlar içerideyken ben telefon ile erkeklerle aşk sohbetleri yapmam en sıcak ve duygu dolu anlar yaşamak beni adeta heyecandan çılgına çeviriyor. Tabi ki bendeki bu istek ve arzuya hayır diyecek erkek dünyada yoktur. Onları şehvet dolu ses tonum ile hemen patlayacak bir bombaya hazır hali getirebiliyorum. Lise hayatımdan beri bu işi severek yapıyorum bundan dolayı da erkeklerin neleri sevip ne tür şeylerden zevk alabileceklerini çok iyi biliyorum. Bu nedenle de konuşarak rahatlamak isteyen her tarz ve her mesleğe mensup erkek ile kolaylıkla konuşabilir, onların cinsel yönden rahatlamalarını başarabilirim. Erkekleri azdırmak ve tekrar onları rahatlatmak konusunda uzmanım.

About admin

Check Also

Manken Fizikli Pınar

Adı Pınar Yaşı 24 Yaşadığı İl Antalya Mesleği Muhasebeci Medeni Hali Bekar Tıkla Ara Pınar …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir