Home / Kız Numaraları / Sarışın Dolgun Fizikli Cansu

Sarışın Dolgun Fizikli Cansu


<?php the_title(); ?>
Adı
Cansu
Yaşı
31
Yaşadığı İl
İstanbul
Mesleği
İş Kadını
Medeni Hali
Bekar
Tıkla Ara
Cansu ile Görüşmek için Tıkla!

İnsanların çoğu güzel bir bayan ile birlikte olmayı arzulamaktadır. Ben ise, bir erkeğin arayıp da bulamadığı tüm özelliklere sahibim. Türkiye standartlarının üzerinde olan boyum sayesinde toplumda parmakla gösterilirim. Vücut hatlarım ise tam anlamıyla doksan atmış doksan. Yaptığım sporlar sayesinde kalçamın büyük ve kalkık olması kadınları dahi kıskandıracak özelliktedir.

Sarışınım ve çimen yeşili gözlerim var. Her insan gözlerimde kaybolur yani gözlerimde aşkın denizinde yüzdüklerini söylerler. Küçük ve kalkık olan burnum beni hem çocuksu, hem de aşırı derecede çekici seksi bir kadına dönüştürüyor. Göğüslerime yolda yürürken, pazarda alış veriş yaparken yani her yerde bir bakan bir daha bakıyor ve ben bu durumdan çok mutlu oluyorum. Herkesin bana bakması ve beni arzulaması çok güzel bir duygu. Benim üzerinden seks hayalleri kurmaları beni çok heyecanlandırıyor. Bunun için ise telefonda sex yapmayı çok seviyorum.

Gerçek sarışın olduğum için bembeyaz bir tenim var. Çok hassastır telde sex yaparken dahi neredeyse hemen kızarıyor. Küçük bir şaplakta dahi popomun rengi pembeleşiyor. Ve bu da beni daha iyi hissettiriyor. Çalışmaktan yorulan insanlara sohbet hattı sayesinde mutluluk sunuyorum. Onların rahatlamasını ve kendilerini tüm dertlerinden ve de sıkıntılarından arındırmış olarak yeni bir güne hazırlıyorum.

Tüm bunları sadece bana ait olan sex hattı sayesinde başarabiliyorum. İnsanlarla sevişme içerikli konuşmalar yapıyorum. Sevişme sırasında en çok hoşlandıkları noktayı öğrenmek bana haz veriyor ve sanki o anı yaşıyormuş gibi mutlu olabiliyorum. Tabi ki karşımdaki insanı da mutlu etmesini çok iyi biliyorum. Konuştuğum insanlara gerçekten de onlara dokunuşlarımı hissettirip boşaltmaya bayılıyorum. Onların o gün sıkıntısını hemen anlıyorum karılarıyla mı kavga etmişler, ya da iş yerinde mi her hangi bir problemleri olmuş, sorunları her ne ise onları telefondaki narin ve şuh olan ses tonum ile orgazm etmeye bayılıyorum.

Saçlarım belimi geçiyor, popomun biraz üzerinde ateş kırmızısı. Genellikle düz saç modelini kullanmayı seviyorum. Beni hayal edebilmeleri için tüm özelliklerimi en ince ayrıntısına kadar anlatıyorum. Amacım, beni hayal ederken vücudumun en hassas noktalarına dokunabilmeleri hissini yaşatmak. Böylelikle hem konuştuğum insanlar hem de ben daha çok zevk alabiliyoruz.

About admin

Check Also

Manken Fizikli Pınar

Adı Pınar Yaşı 24 Yaşadığı İl Antalya Mesleği Muhasebeci Medeni Hali Bekar Tıkla Ara Pınar …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir